+420 724 018 811

O spoločnosti

Spoločnosť ZABI CZECH s.r.o. bola založená v roku 2010 ako dcérska spoločnosť poľskej firmy ZABI Sp. z o.o. Na slovenskom a českom trhu zastupuje jedného z najväčších poľských výrobcov pojazdových kolies a vybavenia pre posuvné brány.

Kompletný sortiment

V našej ponuke nájdete kompletný sortiment všetkého, čo akýmsi spôsobom umožňuje a uľahčuje pohyb nákladu: pojazdové kolesá a kolieska, kladky a valčeky. V segmente vybavenia pre posuvné brány ponúkame nosné vozíky, profily, hákové zámky, valčeky a ďalšie doplnky. Portfólio služieb sme v poslednom čase rozšírili o renováciu polyuretánových behúňov starších pojazdových kolies. Ďalej ponúkame tiež poťahovanie ľubovolných kovových, liatinových a hliníkových súčiastok polyuretánom v rôznych stupňoch tvrdosti.

Pre firmy aj koncových používateľov

Naše produkty a služby ponúkame nielen firmám, ale taktiež koncovým používateľom. Prehľadný sortiment tovaru s možnosťou objednávania nájdete v on-line katalógu na našich webových stránkach. Dlhodobým a pravidelným zákazníkom poskytujeme množstvové zľavy a ďalšie výhody. V prípade záujmu o spoluprácu s našou spoločnosťou nás láskavo kontaktujte alebo sa registrujte v on-line katalógu.

 

 

Pojezdové kolo Profily k bránám Nosný vozík Renovované kolo

 
 
Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

+420 724 018 811 +421 911 901 964 Kontakt